Одесса
20 Co
USD

У неділю Одесу та область накрив шквальний вітер (відео)

Повалені дерева, білборди та зруйнована стіна. На вихідних Одесу накрив шквальний вітер. На пр. Академіка Глушка через стихію впав перестінок з газобетону на будмайданчику.

Про постраждалих внаслідок інциденту — невідомо. Будівельники кажуть: дивилися прогноз погоди напередодні, але про вітер там нічого не бачили.

«Некоторые работы не были доведены до логического завершения, и просто ветер сдвинул конструкцию, которой не должно было быть. Посмотрели прогнозы, метеорологи не давали прогноза на штормовой ветер», — розповів Денис, що працює на будівництві.

«До этого там было нежилое помещение кафе-ресторана, оно сгорело в 2015 году. В 2018-ом он подал заявление о реконструкции кафе, сейчас проходит реконструкция. В связи с тем, что обрушилась стена, нами будет сделана внеплановая проверка, как исполняются технические решения», — повідомив голова управління ДАБІ ОМР Олександр Авдєєв.

У Білгороді-Дністровському вітер пошкодив дах п’ятиповерхівки. Де-не-де позривало шифер. За весь вітряний день декілька дерев впали на дорогах Одеської області та на певний час перекрили рух транспорту. Втім, внаслідок цих випадків ніхто не постраждав.

11 марта, 2019 16:00