У Києві відкрили першу державну безкоштовну школу мікроелектроніки (відео)

У Києві відкрили першу державну безкоштовну школу мікроелектроніки для дітей Lampa KIDS. Проект став одним із переможців громадського бюджету за результатами голосування киян.

Lampa KIDS працюватиме в Київському політехнічному інституті. Навчатися тут зможуть школярі віком від 13 років.

«Тут представлені всі найкращі зразки, які є у світі, обладнання, яке тут є, воно унікальне. Обладнання ми замовляли з-за кордону, його не було взагалі в Україні, його везли з Америки, зі Швейцарії», — прокоментувала директор Київської Малої академії наук Ірина Поліщук.

«Обладнання тут закуплено на 2 мільйони гривень, це 3D-принтери, 10 робочих місць з комп’ютерами, сучасна вимірювальна техніка, як-от середні вимірювальні комплекси від компанії Keysight, які містять і осцилограф, і генератор, і аналізатор спектру, і вимірювання АЧХ», — повідомив викладач факультету електроніки КПІ Євген Короткий.

Школи електроніки й робототехніки стають дедалі популярнішими в Україні. Подібні заклади працюють і в Одесі.

«З великим задоволенням відвідав Музей цікавої науки. Унікальний музей, який відвідують десятки тисяч не лише одеситів, а й школярів і дорослих з усієї України. Також унікальна Fab lab, тобто лабораторія експериментальна, створена в Одесі», — зазначив президент МАН Станіслав Довгий.

У київській школі мікроелектроніки Lampa KIDS навчатимуть, зокрема, 3D-друку, 3D-моделювання та основ цифрової радіотехніки. У Малій академії наук закликають долучатися до навчання всіх українських школярів, незалежно від місця проживання.

Реєстрація має незабаром з’явитися на офіційній сторінці Lampa KIDS у Facebook.

6 марта, 2019 20:56