Одесса
8 Co
USD

У Києві відкрилася ювілейна туристична виставка UITT (відео)

Минулого року Одеську область відвідало 6 мільйонів 200 тисяч відпочивальників. Це на 500 тисяч більше, ніж позаторік. У Києві відкрилася 25 ювілейна міжнародна туристична виставка UITT.

Тут гості заходу можуть ознайомитися з найпопулярнішими туристичними локаціями Європи, Азії та Америки. На виставці майже половину експозицій цього року представляють українські міста та регіони. Локація Одеси та області не схожа на інші, бо тут є особлива інсталяція: туристичний автомобіль, в якому частують гостинцями.

Виставка впливає на зростання популярності Одеської області, навіть серед іноземних туристів. Дедалі популярнішим стає ще один традиційний вид туризму на Одещині — зелений. Одеський регіон серед внутрішніх туристів найчастіше обирають для відпочинку мешканці Харкова, Києва, Миколаївської та Львівської областей.

Одеса ж може бути популярною не лише зовні, а й під землею.

На сьогодні Одеська ОДА прагне більше розвинути туристичний потенціал області. Для цього ще торік написали програми розвитку трьох субрегіонів. Цього року розробляються програми для наступних трьох. У документах надають рекомендації для розвитку тих чи інших місцевостей.

Максимальну увагу в програмах приділяють автентичності, тобто збереженню культурних надбань певної території.

28 марта, 2019 14:46