Одесса
8 Co
USD

Судно контрабандистів «Паралель» планують прибрати (відео)

Відтермінували: покинутий буксир контрабандистів «Паралель», який зараз стоїть біля пляжу «Дельфін», мають прибрати до 3 квітня.

Як повідомили в Одеській міськраді, найближчим часом буксир планують перевезти в порт Чорноморська. Це має зробити Адміністрація морських портів. Раніше називали дату до 20 березня.

«Уже непосредственно согласовано место дислокации ее, как ответхранение. Это Ильичевский морской торговый порт. Есть уже сегодня постановление следователя, сейчас оформляются все процессуальные моменты, и, я думаю, что где-то с 25 числа начнется непосредственно подготовка к эвакуации. С 25 по 3 апреля начнем ее убирать», — повідомив голова комісії з ЖКГ, екології та НС Олександр Іваницький.

Нагадаємо, буксир «Паралель» перебуває поблизу пляжу «Дельфін» вже близько п’яти місяців. Судно, що перевозило баржу з контрабандною партією цигарок, прибило до узбережжя внаслідок шторму.

23 лютого з’явилось повідомлення, що з «Паралелі» витікає пальне. За оцінкою, транспортування покинутого судна обійдеться у 400 тисяч гривень.

А коли завершиться слідство щодо контрабанди цигарок, збитки державі відшкодує той, кого визнають винним.

21 марта, 2019 17:31