Одесса
-1 Co
USD

Справа «Краяну»: допитали нардепа Сергія Лещенка (відео)

Справу «Краяну» знову слухають у Малиновському суді. Йдеться про розкрадання державних коштів і купівлю старого заводу «Краян» за завищеною ціною. Обвинуваченими у справі проходять мер Одеси Геннадій Труханов, його заступник Павло Вугельман та інші.

На засіданні продовжили допит свідків. Сьогодні виступав народний депутат України Сергій Лещенко. Колегія суддів допитувала його щодо торішніх постів в Facebook, в яких народний депутат написав прізвища посадовців, які впливають на процес купівлі «Краяну». Втім, хто саме надав йому інформацію, не міг згадати.

«Відносно згаданих прізвищ, то це слова, які були сказані на пленарному засіданні одним із народних депутатів мені», — розповів народний депутат України Сергій Лещенко.

Через те, що народний депутат не зміг згадати, хто саме йому сказав про причетних до великої афери, деякі присутні здійняли галас. Нардепу просто не дали відповісти на питання журналістів.

«Лещенко сегодня приехал. Что было у нас на судебном заседании? Лещенко стоит, ему задают вопрос: “Вот вы в посте в Фейсбуке написали информацию. Она чем-то подтверждается?” Что отвечает Лещенко? “Нет. Не підтверджується. Якийсь депутат щось сказав, и я написав цей пост”. Так давайте завтра я напишу на заборе информацию: “Лещенко — вор”», — заявив присутній на засіданні Павло Ярош.

28 марта, 2019 18:57