Справа «Червоних зір»: суд витребує документи, які засвідчують факт купівлі будівель

На черговому засіданні суд ухвалив витребувати оригінали документів купівлі приміщень санаторію на вулиці Бернардацці.

Їх мають надати Державний нотаріальних архів та фірма, яка наразі володіє будівлями санаторію «Червоні зорі» — ТОВ «Будлайф Інвест». Однак представник цієї фірми каже: паперів немає і не повинно бути.

На момент купівлі санаторію власником «Будлайф Інвест» був Вадим Тарасов, мешканець Донецька. На думку адвоката фірми, у цього чоловіка і мають бути всі потрібні документи.

«Это позиция клиента, который не является стороной в купле-продаже. Эти документы должны быть либо у “Укрпрофздравницы”, либо у Тарасова. У “Будлайфа” этих документов быть не должно. Законодательство этого не предусматривает», — зазначив представник ТОВ «Будлайф Інвест» Юрій Василів.

Водночас адвокат позивача — «Укрпрофоздоровниці» — каже: зв’язатися із фірмою «Будлайф Інвест» не вдається. Компанії немає за адресою, за якою вона офіційно зареєстрована. Відповідно до реєстру юридичних осіб, ТОВ «Будалайф Інвест» розташоване у Києві у житловому будинку.

Не вдається зв’язатися і з його нинішнім директором — одеситкою Ларисою Колбасюк.

«Її ніхто не бачив, можливо, хоч адвокат бачив її. Постійно змінюється представники, а вона, як я зазначила, я направляла адвокатські запити на місце реєстрації підприємства і там зазначено, що дане підприємство за адресою не знаходиться», — повідомила адвокат ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» Ірина Тодорич.

Нагадаємо, «Укрпрофоздоровниця» оскаржує у суді право власності приватної фірми на нерухоме майно «Червоних зір». На одній із останніх сесій міської ради ця компанія отримала в оренду землю, на якій розташований санаторій.

1 марта, 2019 17:05