Сім років справі колишнього начальника служби у справах дітей Голоскова: відверта розповідь екс-чиновника (відео)

Колишній начальник служби у справах дітей Одеської міськради заявив, що докази у справі за звинуваченням його у розбещенні неповнолітніх, сфабриковані. Розказав і про намір звернутися до Європейського суду з прав людини.

Нагадаємо, 24 лютого 2012 року Ігоря Голоскова затримали за підозрою у розбещені неповнолітніх. 8 березня того ж року його визнали невинним та звільнили у залі суду, але того ж дня знову затримали.

Цього разу звинуватили у перевищенні службових повноважень. Загалом судова тяганина щодо колишнього чиновника триває вже сім років. Зараз його справа перебуває на додатковому розслідуванні.

«Мой адвокат еще в марте месяце, в марте 2012 года, обратился в суд о незаконности возбуждения уголовного дела. Меня лишили работы, меня опозорили на весь мир, понимаете. И сегодня я, во-первых, не хочу, чтобы это случилось с вами завтра, а во вторых, есть Европейский суд по правам человека, есть в конце концов Генеральная прокуратура, есть Государственное бюро расследования. Я думаю, этот вопрос доведу все-таки до конца. Я готов понести наказание за совершенные преступления, готов, но хочу, чтобы каждый отвечал за свои преступления тоже», — повідомив колишній начальник міської служби у справах дітей Ігор Голосков.

13 марта, 2019 20:51