Одесса
8 Co
USD

Резонансні питання сесії міськради: зміни до бюджету, генплану та зонінгу (відео)

Зміни до бюджету, генплану та зонінгу, ще концепції з розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури та паркувального простору, а також розвитку електротранспорту в Одесі. Чим запам’яталася друга за поточний рік сесія Одеської міськради?

У попередньому порядку денному сесії міськради понад 50 пунктів. Кілька резонансних питань зняли ще до голосування. Не всі депутати зрозуміли доцільність змін до бюджету міста на 2019 рік.

А саме — додаткове виділення фінансування на проекти культурного центру «Куяльницький» та парку «Суворовський» на 4,5 та понад 3 мільйони гривень відповідно.

Багато питань у депутатів викликало і затвердження міської цільової програми розробки містобудівної та іншої документації загальноміського значення.

Депутати також ухвалили проект Концепції з розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури та паркувального простору в Одесі. Він передбачає ревізію всіх парковок міста.

Під час обговорення цього питання від депутатів надходили пропозиції встановити паркомати на Рішельєвській, де є нові «кишені», як експеримент та підвищити плату за паркування у центрі міста до 50–60 гривень за годину.

Однак директор департаменту транспорту зазначив, що концепція передбачає зонування паркувальної оплати, і ціна на паркування у центрі міста та в курортній зоні буде вища, ніж в інших районах.

20 марта, 2019 19:16