Одесса
1 Co
USD

Протест в Ізмаїльському СІЗО: чоловік голодує та зашив собі рота (відео)

Затриманий за погром сільського магазину чоловік продовжує голодувати, адже не визнає себе винним. Обвинувачений не їсть вже більше ніж місяць і схуднув за цей час на 25 кілограмів.

Аби привернути увагу до своїх вимог, навіть зашивав собі губи. В Ізмаїльському СІЗО один із засуджених в знак протесту зашив собі рота, адже не визнає своєї вини. 3 лютого він оголосив голодування, однак йому не повірили, тож він пішов на відчайдушний вчинок.

Чоловіка підозрюють у вимаганні. За версією правоохоронців, 31 січня він разом із товаришами в селі Ярове вимагав гроші у господарів місцевого магазину, які ті нібито заборгували. Його дружина викликала поліцейських, через що зловмисники штовхнули її та втекли.

Однак жінка цю версію заперечує. За її словами, чоловіки зайшли випити кави, однак напій їм не сподобався. Зав’язався конфлікт, і вони вирішили піти геть. Господар магазину вибіг за ними із ножем. Цю версію підтримує й дружина другого підозрюваного.

Затримані зверталися до Апеляційного суду, однак їхній позов не задовольнили. А тим часом чоловік від своїх вимог не відмовився, але рота вже розшив. Тепер продовжує голодування з надією, що його почують. Чоловіка етапували до Арциза.

Якщо провину доведуть, йому загрожуватиме від трьох до семи років позбавлення волі.

14 марта, 2019 20:23