Одесса
1 Co
USD

Прем’єра феєрії-казки «Народження балерини» відбудеться в Одесі (відео)

Захоплива історія про шлях до здійснення заповітної мрії маленької дівчинки, яка побажала стати балериною. В Оперному театрі готуються до прем’єри феєрії-казки «Народження балерини».

Це вже друга вистава програми «Одеська опера — дітям», яка створена, аби маленькі глядачі поринули в світ мистецтва. У виставі представлять яскраві і легкі для дитячого сприйняття уривки відомих балетів Чайковського. А ще — хореографічні мініатюри на музику Шумана, Деліба та Каміля.

«Они должны, эти программы, носить развлекательный характер и давать ребенку возможность окунуться в мир такой сложной музыки, как классическая, понять, что такое балет. Нам нужно воспитать в ребенке любовь и желание похода в театр», — зазначила директор Оперного театру Надія Бабіч.

«Мне кажется, мы все-таки такую форму нашли. Это действительно получился двухактный спектакль с антрактом: первое отделение минут 40, второе — 30 минут. В нем речь идет о маленькой балерине будущей», — розповіла автор ідеї та лібрето Людмила Сергійчук.

Прем’єрні покази вистави відбудуться 17 та 30 березня о 12:00.

12 марта, 2019 21:23