Поліцейські перевірили, як одесити паркуються біля школи (відео)

Лише за півгодини правоохоронці виявили три порушення правил дорожнього руху біля 117-ї школи. Батьки привозять своїх дітей на заняття та нехтують вимогами паркування.

Аби виявити та попередити порушників, патрульні разом із чиновниками департаменту транспорту Міськради та громадськістю сьогодні вранці провели рейд.

«За півгодини було складено три постанови, одна з яких — пункт правил 11.3 (рух по тротуару) і дві постанови правил 15.9 (зупинка/стоянка на пішохідному переході). Такі порушення караються штрафом у 255 грн, які передбачені Адмінкодексом України», — прокоментувала інспектор прес-служби Патрульної поліції Одеси Людмила Гесаль.

Така перевірка не одноразова. Скоро на вулицях міста з’являться інспектори, які контролюватимуть правильність паркування.

«Департаменту транспорта даны полномочия для составления постанов за нарушение правил парковки и надеемся, что в течение месяца выйдут наши инспектора по паркованию, которые будут находиться на центральных улицах и постоянно фиксировать данные нарушения», — повідомив заступник директора департаменту транспорту ОМР Сергій Щербань.

12 марта, 2019 15:59