Переможці проекту «Бізнес-акселератор Одеса 2.0» отримали гранти (відео)

По 80 тисяч гривень грантових коштів отримали сім переможців проекту «Бізнес-акселератор Одеса 2.0». Ці гроші вони витратять на розвиток власної справи.

Всього у тренінгу взяли участь 52 підприємці — як одесити, так і внутрішньо переміщені особи. На фінальному етапі навчання учасники та переможці захищали власні бізнес-проекти перед незалежним журі. Один з тих підприємців, чий бізнес-проект виграв грант, — Владислав Явний.

Він — засновник приватної школи для дітей та молоді «Планета перших». Владислав навчає теорії та практики підприємницької діяльності. Учні в його школі займаються як на платній, так і на безкоштовній основі. Владислав Явний вже знає, на що витратить виграні грантові кошти.

Організатор проекту — благодійний фонд Caritas — став майданчиком для отримання практичних знань та навичок. Серед учасників-підприємців не лише новачки бізнесу, а й люди з досвідом. По закінченню навчання усі вони отримали відповідні сертифікати.

Учасникам тренінгу «Бізнес-акселератор Одеса 2.0» ще на найближчі півроку представники фонду Caritas надаватимуть консультації у сфері підприємницької діяльності.

20 марта, 2019 15:11