Одеські волонтери взяли на контроль горе-матір (відео)

Вела розгульний спосіб життя, випивала із сусідами при дітях та ляпасами з’ясовувала стосунки із товаришами по чарці.

Волонтери звернули увагу на родину, де жінка зловживає алкоголем. Горе-мати не звертала уваги на двох дочок, які стали свідками страшних сцен. Одного разу мати двох школярок 28-річна Тетяна і два її товариші по чарці з’ясовували стосунки.

Сварки виникали між чоловіками і двома дівчатами, коли вони намагались вступитися за маму. Одна з школярок зняла конфлікт на смартфон. Відео потрапило до волонтерів. Вони взяли родину на контроль.

Тетяна розповіла: батько школярок помер, а офіційний чоловік за ґратами. Постійної роботи не мала, бо ж боялася залишити дітей на самоті. А її мати нібито не хоче сидіти з онуками. Але жінка обіцяє виправитися.

Волонтери допомогли їй влаштуватися на роботу, пораються із нею по господарству. А от матір скептично ставиться до змін дочки на краще. Інформація про цю сім’ю вже надійшла до поліції. У відомстві проводять перевірку, а поки що матері світить адміністративна відповідальність за неналежне виховання дітей.

Якщо Тетяна не виправиться, то у жінки їх можуть забрати. Наразі в Одеській області зареєстрували близько чотирьох тисяч неблагонадійних сімей.

12 марта, 2019 21:32