Новий заступник та фейкова відставка Максима Степанова (відео)

Першим заступником голови Одеської облдержадміністрації став Сергій Паращенко. На апаратній нараді Максим Степанов представив його підлеглим.

Сергій Паращенко на новій посаді завідуватиме напрямками житлово-комунального господарства, правоохоронних органів та громадської оборони. Також він відповідатиме за екологічні, будівельні та архітектурні питання Одещини.

«В нього є максимально великий досвід керівництва, зокрема великими підприємствами аграрного напрямку. А ми знаємо, що Одеська область — це така велика аграрна область. Це — по-перше. По-друге, в нього є великий досвід роботи керівником фракції — найбільшої фракції в Одеській обласній раді, однієї з найбільших», — заявив голова Одеської ОДА Максим Степанов.

Також Максим Степанов спростував інформацію про свою відставку з посади голови ОДА. До цього в мережі інтернет деякі ресурси повідомили, що це пов’язано з ймовірними фальсифікаціями на виборах.

«Я не вмію робити фальсифікації. Я не знаю, як це робиться. Я не планую, навіть у думках, цього робити. Ніхто і ніколи, навіть натяками, не давав мені такого плану вказівок. Працюю на цій посаді. Ніяких заяв про відставку писати не збирався, не збираюсь. Тому все буде добре», — зазначив Максим Степанов.

12 марта, 2019 15:52