Одесса
8 Co
USD

Новий чат-бот допоможе українцям пильнувати за виборами (відео)

Засновники Коаліції національної єдності #SPILNO розповіли про програму, доступну в Viber, Telegram та Facebook.

Вона дає змогу отримати інформацію щодо процедур голосування та повідомити про порушення виборчого законодавства в режимі онлайн. А ще — стати спостерігачем від громадської організації та контролювати вибори безпосередньо на дільниці.

«Для того щоб кожен виборець, кожен громадянин України міг стати тим членом ДВК, фактично не бувши ним юридично, і спостерігати за тим, як відбувається виборчий процес, повідомляти про це, про порушення, які він виявив у будь-який момент часу в будь-який місці через прості алгоритми. І завдяки яким ми будемо мати змогу реагувати на ті порушення, які будуть виявлені будь-якою людиною на території України», — прокоментував засновник громадської ініціативи

«Коаліція національної єдності #SPILNO» Тарас Бойко. «Речь идет о внедрении в Украине европейской, цивилизованной, демократической политики. Когда люди принимают для себя решения осознанно, когда за правонарушения, в том числе и обнаруженные в период избирательного процесса и особенно во время голосования, те, кто его нарушают, должны быть наказаны», — зазначив засновник громадської ініціативи «Коаліція національної єдності #SPILNO» Олег Михайлик.

11 марта, 2019 20:35