Одесса
8 Co
USD

На Одещині створять гастрономічні маршрути (відео)

В Одеській області створять гастрономічні і виноробні маршрути. Вони пролягатимуть від Одеси, через Затоку, Білгород-Дністровський, Сарату, Тарутине, Арциз, Татарбунари, Вилкове, Ізмаїл, Рені та Болград.

Маршрут є попереднім, його повинні ще узгодити винороби. Реалізувати проект планують до літа 2020 року.

«Це буде шлях, не один, який наносять на територію України, на локації. Тобто точки, де зможе зупинитися турист. І турист може знайти не тільки інформацію, як, куди, на чому доїхати. А також отримає усі туристичні послуги на цих локаціях. Тобто він зможе дізнатися, де можна переночувати, де скуштувати національну кухню, де можна спробувати українського вина, де є пляж. А також усі послуги, яких потребують туристи», — прокоментувала національний експерт проекту ЄС з впровадження на території України Алла Плачукова.

«Система географічних зазначень — це насамперед гарантія для споживача цих продуктів. І також це важливо для виробників продуктів. Коли споживач отримує продукт з географічним зазначенням, це гарантія того, що він отримає високоякісний продукт автентичний», — підкреслив спікер проекту «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» Саверіо Савіо.

Проект гастрономічних маршрутів — інноваційний для України. Він сприяє розвитку сільських територій та підтримує місцевих виробників.

18 марта, 2019 16:59