Одесса
7 Co
USD

На Одещині оголошено другий рівень небезпеки (відео)

Буря з піском та пилом лютує в Одесі. За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів, у місті та місцями в області у другій половині дня північно-західний вітер посилився до 25–28 метрів на секунду.

Рятувальники присвоїли негоді другий рівень небезпеки. Видимість через пил значно погіршилась. Варто також пам’ятати про загрозу падіння аварійних фасадів, ліній електромереж, рекламних щитів та дерев.

«Рятувальники Одещини звертаються до громадян з проханням дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування на вулиці. До власників автівок хочеться також звернутись: не залишайте свої авто під старими великими деревами», — звернула увагу прес-секретар начальника ГУ ДСНСУ в Одеській області Ольга Сафронова.

Також рятувальники інформують населення про високий рівень пожежної небезпеки. Тільки з 8 по 11 березня на Одещині трапилося 97 пожеж в екосистемах на площі понад 32 гектари.

«Саме зараз в нас горить три гектари сухої рослинності, очерету, в Білгород-Дністровському районі. Сильний вітер погіршує ситуацію, тому що дуже швидко розповсюджується вогонь на велику територію. Це загрожує і житловим масивам, і людям. Саме сьогодні у нас стався нещасний випадок в Ананьївському районі. Чоловік під час спалювання сухої рослинності біля власного будинку отримав 90 % опіків», — повідомила Ольга Сафронова.

Рятувальники закликають населення під час буревію не розводити відкритих багать. А у разі виникнення надзвичайної ситуації — негайно телефонувати на гарячу лінію «101».

11 марта, 2019 19:44