На честь одеської велосотки випустили поштові марки (відео)

Сто кілометрів та більш ніж 2 тисячі осіб на колесах та пішки. На честь проведення Одеського велоралі та пішохідного переходу — 2019 в «Укрпошті» підготували спеціальні марки з логотипом змагань.

«Этот сувенир в сочетании с конвертом — и для наших участников, которые приезжают. Не только вся Украина участвует географически. Мы ждем представителей других стран. Мы очень ждем в этом году представителей Голландии, Польши, команду “Колобок” из Беларуси и целый ряд других гостей», — повідомив голова оргкомітету Velorally Дмитро Волошенков.

Крім того, у заїзді на велосипедах візьмуть участь люди з інвалідністю зору. Це вже не вперше, але цього разу охочих набагато більше, кажуть учасники.

«В этом году уже будет 10 тандемов — 20 человек, из которых 15 — это ребята с инвалидностью, 5 человек здоровых, которые нам помогают, и пара велосипедов сопровождения будет», — зазначив учасник велозаїзду Володимир Єрмолин.

Заїзд відбудеться 6 квітня. Учасники подолають відстань у 100 кілометрів від Алеї Слави через Біляївський та Овідіопольський район до Меморіалу 411-ї батареї. Переможцем стане кожен, хто доїде до фінішу.

18 марта, 2019 19:53