Мешканці 10-ї Фонтана вийшли проти сусіднього будівництва (відео)

На 10-й станції Великого Фонтана розпочались підготовчі будівельні роботи. Мешканці будинку № 123 кажуть: у підрядника немає належних документів, а від майданчика летить пил та каміння на їхню територію.

Бояться, що можлива забудова зовсім знищить будинок. Однак представник забудовника запевняє, ще все відповідно до чинного законодавства. Впритул до будинку № 123 планують побудувати багатоповерхівку.

Зараз йде підготовка території, розповідають мешканці. Скаржаться, що це вже заважає жити. А якщо почнуть робити фундамент, то їхній будинок впаде, бо вже покритий тріщинами зовні і зсередини.

Мешканці підкреслюють, роботи ведуться без належних документів. Представник забудовника запевняє: вони не порушують меж своєї території та працюють в рамках законодавства і демонструє документі.

Однак мешканці вважають, що ці папери тільки для замилення очей. Насправді ж приписів не виконують. Із цими претензіями люди пішли до міської інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, аби ще раз подати заяву на перевірку цього будівництва.

Крім того, домовилися зустрітися із головою ДАБІ та планують судовий позов щодо законності будмайданчика.

29 марта, 2019 19:28