Одесса
1 Co
USD

Малиновський район: голосування проходить без порушень (відео)

Одесити, що йдуть голосувати, сподіваються на зміни до кращого. Про це вони кажуть безпосередньо на виборчих дільницях.

«Участок открылся без нарушений, вовремя, люди пришли даже до положенного времени, без пяти восемь. Мы открылись без трех минут 8. Люди ходят, довольно-таки активно ходят. Причем разного возраста», — повідомила член виборчої комісії Ольга Курилкова.

«Думаю, что изменится, надеемся на лучшее, потому что уже терпеть нельзя, сколько можно», — розповіла Віра, яка проголосувала на президентських виборах. «Чтобы коммунальные услуги подешевели, пенсионерам платят пенсии минимальные, не хватает. Я так думаю, если поменяется власть, то будет полегче», — сказала виборець Людмила.

Віддати свій голос прийшли й громадські діячі. Кажуть, що головне — це проконтролювати результати свого вибору.

«Потім той кандидат, якому ви довірилися, якщо він виграє, то потрібно пильнувати, стежити за ним: відповідає він вашому вибору чи ні. Якщо ні, то ми повинні навчитися усувати їх від влади — ось це головне. Боротьба буде загострюватися на другий тур, тому що він вирішальним буде. Я вважаю, ніхто з претендентів реальних не набере половину голосів виборах. Цікаво, яка буде явка, саме зростання нашої громадської відповідальності — це дуже важливий показник» — заявив громадсько-політичний діяч Михайло Кузаконь.

Зі свого боку працівники екзит-полу сподіваються опитати щонайбільше людей для прогнозів.

31 марта, 2019 16:42