Маленькій одеситці необхідна трансплантація кісткового мозку (відео)

Маленька Ясміна з Одещини за рік і вісім місяців перенесла декілька операцій та хіміотерапію. Зараз їй необхідна ще одна хімія та трансплантація кісткового мозку за кордоном, яка коштує 130 тисяч євро.

Анна з серпня 2018 року відчайдушно бореться за життя своєї маленької доньки Ясміни. Дівчинці лише рік та вісім місяців, а вона вже встигла пройти безліч досліджень, змінити п’ять медичних установ та перенести дві складні операції.

Спочатку їй поставили діагноз цитомегаловірус. Однак потім Анна знайшла набряк на щоці у доньки. Мати одразу ж звернулася до місцевого стоматолога. Той наказав терміново їхати до Інституту стоматології та хірургії в Одесі. Вже там у Ясміни розрізали ясна та виявили пухлину.

Згодом батьки знайшли ущільнення на животі у дівчинки. На УЗД виявилося — це кіста, яку якнайшвидше необхідно видалити. Щоб позбутися новоутворення, родина вирушила до Києва.

Там на Ясміну чекали нові аналізи, операція з видалення одного яєчника, виявлення ще декількох пухлин на яснах і хребті та діагноз «Т-лімфома». Після низки досліджень в Одесі його змінили на «мієлоїдну саркому».

Дівчинка вже перенесла одну хіміотерапію, та потрібна ще одна операція з трансплантації кісткового мозку. За словами батька Ясміни, операція за кордоном — реальний шанс на життя дівчинки, проте для цього потрібні шалені гроші. Їх в родині просто немає.

Батьки просять усіх небайдужих допомогти.

Номер картки ПриватБанку: 5168 7573 0909 1835,
Одержувач: Устименко Анна Василівна.

4 марта, 2019 21:02