Квартирне питання: в Одесі родину виселяють з оселі (відео)

Родину з маленькими дітьми виселяють з квартири: виконавча служба зобов’язала вивезти усі речі на підставі рішення суду.

Ще у 2007 член сім’ї взяв валютний кредит, але через кризу виплатити у повному обсязі не зміг. Фінансова компанія з Дніпра викупила у банку право вимоги боргу та звернулася до суду, аби забрати квартиру, що була під заставою.

Однак мешканці житла із рішенням не згодні, запевняють: засідання проходили без їхньої участі.

«Она была в залоге в банке “Порто-Франко”, банк ликвидировали в 2015 году, до 2007 года с Госимуществом был спор. Но не дожидаясь окончания спора с Госимуществом, эта фирма оформила на себя документы незаконно. Они не могли перекупить честно, потому что договор не предусматривал уступку прав требований и требовать с должника может только государство, то есть идет ликвидация банка, и государство может требовать с человека», — розповів родич власника квартири Анатолій Мазур.

«Эта эпопея началась с 2017 года. Наша компания выкупила право требования в банке “Порто-Франко”. В процессе должники, которые привлекают активистов, не исполнили наше требование, законное требование, и квартиру забрали на баланс предприятия», — повідомив директор фінансової компанії «Дніпрофінансгруп» Олександр Скребець.

Мешканці квартири збираються особисто звернутись у суд, аби повернути своє житло.

28 марта, 2019 17:07