Одесса
11 Co
USD

Конфлікт у школі № 107: булінг чи нещасний випадок? (відео)

Вже майже добу у мережі інтернет активно обговорюють скандал у 107-й школі. Начебто там декілька учнів п’ятого класу били м’ячем однокласницю. Усе це відбувалося на уроці фізкультури.

А вже на наступному занятті дівчинці стало зле і вона впала у кому. Користувачі Facebook одразу ж охрестили випадок булінгом. Проте у цій простій на перший погляд історії не все так однозначно.

Вперше інформація про побиття 11-річної Софії з’явилася в мережі учора ввечері. Про інцидент на уроці фізкультури у Facebook розповіла тітка дівчинки. Вона каже, племінницю у школі ображають не вперше.

Про те, що у класі процвітає булінг розповіли і інші батьки. Те, що клас складний, підтверджує і директор школи. Вчителі неодноразово писали їй доповідні записки про порушення дисципліни.

Батьки Софії не підтверджують інформацію про її побиття. До того ж про пост у Facebook вони навіть не чули.
У лікарні стан дівчинки коментувати відмовилися. Правоохоронцям вдалося встановити, що у школярки стався епілептичний напад.

А ось чи пов’язаний напад з подіями на уроці фізкультури, ще треба розібратися.
Хочеться сподіватися, що правду у цій заплутані історії все-таки вдасться дізнатися. А суспільство у гонитві за булерами не створить нових.

15 марта, 2019 21:10