Одесса
1 Co
USD

Голосування на дільницях Одеської області (відео)

Голосування о восьмій стартувало не тільки в Одесі, а й в області. Знімальна група 7 каналу з ранку до обіду відвідала декілька виборчих дільниць від Чорноморська до Великодолинського.

Подробиці — в репортажі Сергія Кюрчубаша. Головний редактор інтернет-видання «УСІ» Ірина Гриб зареєстрована в Чорноморську. Як для працівника ЗМІ, вибори для неї — час копіткої роботи з висвітлення процесу голосування.

Тому виконати свій громадянський обов’язок Ірина вирішила безпосередньо з моменту відкриття дільниці. На дільниці, де голосувала Ірина Гриб, зареєстровано 1 615 виборців, 10 з яких голосуватимуть вдома. Явка прогнозується дуже висока.

Не менш активно голосували і в Олександрівці. Виборці сподіваються, що з новим президентом прийде в країну і покращення. Такі ж надії і у виборців із Великодолинського. Є цього року й ті, хто через поважну причину голосує вдома.

А мешканцям околиць Великодолинського голосувати цього року вкрай незручно, тому що вперше не виділили автобус. В саботажі виборів підозрюють селищного голову та депутата. На тих виборчих дільницях, які відвідала знімальна група 7 каналу, на момент візиту порушень виявлено не було.

31 марта, 2019 18:49