Одесса
2 Co
USD

«Година Землі»: вже завтра одесити масово вимикатимуть світло (відео)

Цієї суботи в Україні вимкнуть світло на одну годину. Захід відбувається на заклик Всесвітнього фонду природи та проходить на всіх континентах світу. Мета акції — привернути увагу людства до проблем із довкіллям.

Вже вдесяте в Україні проходить акція «Година Землі». Цього року вона припадає на 30 березня. Вимкнути світло закликають із 20:30 до 21:30. Торік до акції долучилося 75 міст та містечок України.

Зазвичай в населених пунктах вимикають освітлення знакових споруд. В Одесі це Оперний театр. Питання збереження довкілля для нашого міста надважливе. Все тому, що через підняття рівня води в Чорному морі Одесу та деякі міста області частково або повністю може затопити впродовж наступних 80 років.

Усе це — наслідки глобального потепління. Прогноз експертів розрахований на базі найпесимістичнішого сценарію підняття рівня моря на 82 сантиметри. Попри те, рівень води однаково зростатиме. Зарадити катастрофі може міська влада завдяки програмам із переходу на відновлювальну енергетику.

Щоб почати заощаджувати ресурси планети, необхідно змінити свій спосіб мислення, вважають люди, які дбають про природу. Вирішальну роль у збереженні довкілля відіграє принцип зменшення відходів та раціонального споживання ресурсів.

Зазначимо, завтра з нагоди «Години Землі» в Одесі проведуть перформанс для всіх охочих у Impact Hub Odessa. Початок о 19:15. Вхід вільний. У програмі — спілкування, знайомства, частування та концерт акустичної музики.

29 марта, 2019 21:03