Одесса
8 Co
USD

Члени виконкому все-таки віддали територію Літнього театру (відео)

Територію Літнього театру віддали під концертний майданчик. Члени виконкому одностайно прийняли проект благоустрою. І це незважаючи на акцію протесту під стінами міської ради.

Нагадаємо, скандальний проект розробили за замовленням компанії «Міський літній театр», яку створив Дмитро Шпинарьов. Концепцію затвердили з власником будівель на території Літнього театру — СП «Солінг».

Представники муніципальної влади запевняють: все правомірно, а розірвати договір оренди важко.

«Територія, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна, вони зареєстровані не один, не два роки. Я вам говорила про те, що ці об’єкти приватизовані ще Одеською облрадою. І відповідно до закону, який регулює використання земель, територія вільна від договору оренди, але вони при цьому залишаються власником тих будівель, які за ними зареєстровані у реєстрі», — прокоментувала директор юридичного департаменту ОМР Інна Поповська.

«Видя общую ситуацию в стенах мэрии, я думаю, что для городского головы не было бы тоже особого труда, поверьте мне, провести этот вопрос, как решение сессии, решение городского совета», — зазначив депутат ОМР Олексій Єремиця, Однак громадські активісти кажуть, зроблять все, аби не дозволити забудувати територію Літнього театру. «Продолжать борьбу. Собирать подписи. Привлекать одесситов. Привлекать депутатов там из Киева», — повідомила громадський активіст Світлана Підпала.

Звертатимуться і до міжнародних партнерів. Додамо, захисники Літнього театру продовжать створювати власний проект паркової зони. Наступна толока відбудеться 31 березня.

29 марта, 2019 15:23