Одесса
2 Co
USD

Члени виконкому все-таки віддали територію Літнього театру (відео)

Територію Літнього театру віддали під концертний майданчик. Члени виконкому одностайно прийняли проект благоустрою. І це незважаючи на акцію протесту під стінами міської ради.

На Думській площі зібралося кілька десятків противників забудови частини території Міськсаду. На Думській площі зібралося кілька десятків активістів та небайдужих одеситів. Вони виступають проти забудови території Міськсаду.

За їхніми словами, проект благоустрою Літнього театру приховує в собі капітальну забудову. Із цими претензіями зайшли на виконком. Нагадаємо, скандальний проект розробили за замовленням компанії «Міський літній театр», яку створив Дмитро Шпинарьов.

Концепцію затвердили з власником будівель на території Літнього театру — СП «Солінг». Представники муніципальної влади запевняють: все правомірно, а розірвати договір оренди важко. На думку опозиційних депутатів, якщо б провели сесію міськради, це б нічого не змінило.

Однак громадські активісти кажуть: зроблять все, аби не дозволити забудувати територію Літнього театру. Звертатимуться і до міжнародних партнерів. Додамо, захисники Літнього театру продовжать створювати власний проект паркової зони. Наступна толока відбудеться 31 березня.

29 марта, 2019 17:44