Біля села Маяки Одеської області горіли плавні Дністра (відео)

Пожежа у Нижньодністровському національному природному парку переросла в масштабне вогнище у плавнях Дністра біля села Маяки.

Місцеві рибалки кажуть, що не уявляють, як це сталося.

Полум’я перекинулось і на територію Молдови. Локалізувати пожежу вогнеборцям вдалось лише о 20:30, а ліквідувати — о 08:38. Складність гасіння обумовлювалась неможливістю проїхати до осередків займання та погодою.

Підрозділи Держслужби з надзвичайних ситуацій змогли лише відтіснити полум’я від дороги. За словами рятувальників, зайти далі ніж на 700–800 метрів не вдалось.

«Завдяки сильному вітру пожежа підіймається по верху очерету на велику площу, зайти вглиб немає можливості, техніка не під’їде, рукавних ліній не вистачить», — прокоментував начальник караулу 16-ї державної пожежної рятувальної частини Микола Фіденко.

«Сьогодні о 8 ранку здійснили політ на літаку Держприкордонслужби, за що ДСНС їм вдячна. Загальна площа території складає більше ніж 21 тис. га. Встановлено декілька осередків пожежі», — повідомив заступник начальника управління ДСНС в Одеській області Олександр Крицький.

Додамо, за цей рік це вже сьома пожежа на території Нижньодністровського нацпарку. Причину займання поки не встановили.

12 марта, 2019 15:34