Одесса
1 Co
USD

Безкоштовний показ документального фільму «Міф» показали одеситам (відео)

Одеситам показали документальний фільм «Міф». Долучитися усі охочі могли безкоштовно. Подивитися фільм прийшло багато військових, громадських активістів та простих містян.

Переглянути фільм про Василя Сліпака прийшли військові, підопічні благодійної організації «Корпорація монстрів», громадські активісти та пересічні містяни. Враження від показу у всіх різні. Проте байдужим не залишився ніхто.

Саме цей фільм для показу обрали не випадково. Режисери Леонід Кантер та Іван Ясній розповідають про життя оперного співака, соліста Паризької національної опери Василя Сліпака. Чоловік покинув велику сцену, аби стати воїном, і віддав життя, захищаючи Україну під час російсько-української війни на Сході.

Подивитися безкоштовно новітнє українське кіно можна двічі на місяць у кінотеатрі «Сінема Сіті». Спочатку тут показували переважно фільми художні, здебільшого на воєнну тематику. Проте зараз дедалі частіше можна зустріти і документальні стрічки, і музичні. Різноманітнішою стає і тематика.

У виборі картин організатори дослухаються до глядачів. Написати свої побажання можна на сторінці «Культпросвіту» у Facebook. Наступний показ відбудеться вже 25 березня. Найімовірніше, одеситам покажуть сучасний український мультфільм.

12 марта, 2019 21:29