Аварійно небезпечні ділянки Одеси позначать на дорогах (відео)

Сотню найнебезпечніших переходів та перехресть внесуть до одного з популярних в Україні навігаторів для водіїв — Waze. Програма повідомлятиме водію про наближення до «чорної точки» записаним голосом.

Найнебезпечніші 100 ділянок протягом трьох місяців також мають позначити світловідбивними елементами, які будуть помітні як уночі, так і вдень.

«Я сподіваюсь, що ми найближчим часом будемо проводити заходи в Одесі і розширимо кількість цих “чорних точок”. Оскільки ми ще з ними не співпрацювали, але Одеса місто-мільйонник і там має бути більше, бо на сьогодні подано до 10 точок», — прокоментувала голова ГО «Traffic Challenge» Ольга Дробишева.

Також у рамках кампанії з безпеки на дорозі понад 400 українських шкіл отримають комплекти світловідбивних жилетів та манжетів для учнів. Спецодяг отримають заклади, які розміщені поблизу місць, де найчастіше відбуваються ДТП.

«Ось такі флюоресцентні речі дозволяють водію, навіть якщо гарні погодні умови і світловідбивач не дуже потрібен, за рахунок яскравого кольору побачити. Саме тому і дорожні працівники, і поліція, і навіть кожен водій, завжди одягають такі жилети. На жилетах є стрічка, і сам жилет отакого кольору», — зазначила Ольга Дробишева.

Додамо, що також у рамках кампанії волонтери й поліція роздадуть понад 80 тисяч світловідбивних наліпок та стрічок власникам двоколісного транспорту та пішоходам, які проживають, навчаються або працюють неподалік від аварійно небезпечних ділянок дороги.

В Одесі, за даними поліції, найчастіше ДТП за участю дітей стаються на вул. Академіка Корольова, 85, вул. Михайла Грушевського, 39, вул. Старопортофранківській, 99, Люстдорфській дорозі, 56, проспекті Академіка Глушка, 11а, та Добровольського, 73.

22 марта, 2019 15:12