Одесса
9 Co
USD

Аби завадити знесенню кафе, прикрилися власними дітьми (відео)

Ранковий скандал біля колишнього кінотеатру «Вимпел»: власники і співробітники сусіднього однойменного кафе-бару стали живою стіною перед бульдозером. Все — аби завадити знесенню закладу.

У ківш спецтехніки навіть посадили своїх дітей. На місці події були судові виконавці та представники поліції. Представники виконавчої служби кажуть: будівлю встановили незаконно. У власника немає документів ані на землю, ані на споруду. Саме тому й вирішили зносити.

За словами ж представника власника закладу, сталася помилка. Всі документи є, а згідно з паперами виконавців, знесенню підлягає зовсім інша будівля.

«В 2013 году наш должник построил это помещение и пытался его узаконить в судебном заседании, но было отказано ему. И сейчас мы проводим исполнительные действия по сносу этого здания и передачу земельного участка городскому совету», — повідомив в. о. начальника 1-го Київського відділу ДВС ТУЮ в Одеській області Владислав Кочмар.

«Исполнители приехали исполнять судебное решение в отношении сноса объекта, принадлежащего Когану, причем там у них объект указан 91 кв. м. В то же время, исполняя это решение, они по каким-то своим соображениям решили снести объект, который принадлежит Астанову Шлахвару и не является объектом капитального строения, а является МАФом, малой архитектурной формой, на который выдан паспорт привязки и который не имеет никакого отношения к сносимому объекту», — зазначив адвокат власника закладу Володимир Воронков.

Представники виконавчої служби не змогли знести бар-ресторан. Надали час до вівторка з’ясувати право власності і законність займання цієї площі. Також представник власника заявив про намір в понеділок звернутися до суду.

А радник начальника ГУ НП в Одеській області Руслан Форостяк на своїй сторінці в Facebook повідомив, що вирішується питання про притягнення до відповідальності власників бару «Вимпел», які протестували проти знесення будівлі разом з неповнолітніми дітьми, використавши їх в протистоянні з виконавчими органами влади та правоохоронцями.

29 марта, 2019 15:32