Одесса
3 Co
USD

Аби завадити знесенню кафе, прикрилися власними дітьми (відео)

Ранковий скандал біля колишнього кінотеатру «Вимпел». Аби завадити знесенню, власники і співробітники однойменного кафе-бару стали живою стіною перед бульдозером. У ківш спецтехніки навіть всадили своїх дітей.

За словами представників виконавчої служби, будівля кафе-бару «Вимпел» встановлена незаконно. У власника немає дозвільних документів ані на землю, ані на будівлю. Тому й вирішили знести.

За словами ж представника власника закладу, сталася помилка. Всі документи є, згідно з паперами виконавців — зносити мали зовсім іншу будівлю. Спочатку на заваді спецтехніки живою стіною стали близько 15 співробітників бару. Згодом їхня кількість зросла до півсотні, а у ківш бульдозера посадили дітей.

У цей час бійці батальйону особливого призначення поліції спробували відтіснити людей від будівлі. Після сутички на місці події з’явився представник міської ради. Але дійти згоди з захисниками бару йому не вдалося.

Зрештою представники виконавчої служби не змогли знести бар-ресторан. До вівторка мають розібратися у ситуації. Власник закладу звертатиметься до суду.

А от радник начальника обласної Нацполіції Руслан Форостяк у Facebook повідомив про намір притягнути до відповідальності власників бару «Вимпел». Адже вони використали неповнолітніх дітей у протистоянні з виконавчими органами влади та правоохоронцями.

29 марта, 2019 19:29