Одесса
14 Co
USD

В Малиновському суді розглядають справу «Краяну» (відео)

В Малиновському суді продовжують розглядати справу купівлі колишнього заводу «Краян» за завищеною ціною. На сьогоднішньому засіданні слухали свідків–співробітників муніципалітету.

Два з них відмовилися давати показання з різних причин. Засідання тривало протягом усього дня.

«Нам вдалося з’ясувати, що приміщення, яке оцінювалося з метою продажу “Краяну” як цілісного майнового комплексу, було у вкрай неналежному стані, це була просто коробка», — повідомив прокурор Максим Кравченко.

«Ми задоволені роботою допиту свідків. Ви бачите, що свідки взагалі не повідомляють те, що цікавить прокурора. Сторона захисту зацікавлена такими показаннями, ми бачимо, що свідки обізнані в тих подіях, які відбувались, але будь-яких фактичних даних, які вказували б на причетність наших підзахисних, які перебувають на лаві підсудних, взагалі немає нічого. Я бачу, що прокурор нервує. А коли прокурор нервує — все йде не так, як він хоче», — зазначив адвокат Олександр Лисак.

Нагадаємо, підозрюваних у справі звинувачують в розкраданні 185 мільйонів гривень бюджетних коштів під час купівлі колишнього заводу «Краян» для створення «Євромерії».

28 февраля, 2019 19:57