Одесса
7 Co
USD

Українські спортсмени візьмуть участь у Літніх іграх Спецолімпіади (відео)

Українська команда спортсменів візьме участь у Всесвітніх літніх іграх Спеціальної Олімпіади — Абу-Дабі 2019. Загалом від нашої країни виступить 21 спортсмен.

Змагатимуться у шести дисциплінах: спортивна гімнастика, плавання, бадмінтон, плавання у відкритій воді, футбол і легка атлетика. В українській команді як досвідчені спортсмени, неодноразові призери Всесвітніх ігор Спецолімпіад, так і спортсмени, які вперше братимуть участь в міжнародних змаганнях.

«Спеціальна Олімпіада саме працює з атлетами, які мають вади розумового розвитку. Буде понад 7 тисяч атлетів, а взагалі вся Спеціальна Олімпіада — понад 5 млн людей із 177 країн. На цих літніх іграх будуть 170 країн представлені», — повідомив президент Спецолімпіади України Сергій Комісаренко.

Спеціальна Олімпіада проходить раз на 4 роки. Сам рух зародився у США. В Україні ж він існує 17 років.

«Організація “Спеціальна олімпіада України” зробила велику роботу з залучення людей та дітей до тренувань і до розвитку цього руху в вашій країні. Особливо приємно, що до Абу-Дабі від України їдуть всі жіночі команди», — зазначила старший директор з ініціатив громадського впливу Special Olympics Марта Джо Брайсіч.

Абу-Дабі 2019 пройде з 14 по 21 березня в Об’єднаних Арабських Еміратах. Вперше в історії Всесвітніх ігор Спеціальної Олімпіади змагання відбудуться на Близькому Сході.

25 февраля, 2019 17:07