Одесса
7 Co
USD

Слухання справи «Краяну» продовжили: допитали ще 8 свідків (відео)

Ще вісім свідків допитали на засіданні у справі «Краяну». Серед них чотири чиновники, три депутати та ректор Академії будівництва та архітектури.

Нагадаємо, всього свідків у цій справі — 110. Прокурор наголошує, що депутатів перед голосуванням на позачерговій 11-й сесії ввели в оману, тобто реальних умов купівлі вони не знали. Додамо, під час перерви Малиновський суд «замінували».

З будівлі всіх евакуювали. Але мінування не підтвердилося.

«Депутати не отримували матеріали перед засіданням, депутати зрозуміли, що приміщення потребує ремонту, тож його неможливо використовувати за призначенням, однак головуючий і доповідач наголошували на протилежній інакшій інформації», — повідомив прокурор Максим Кравченко.

«Вопросы, которые задаются вопросы, я бы не сказал, что они смешные, но это говорит о том, что они либо не удосужились изучить эту работу, не знают ее органов местного самоуправления, городского совета», — зазначив підозрюваний Геннадій Труханов.

Нагадаємо, у Малиновському суді розглядають справу про заволодіння бюджетними коштами під час придбання будівлі заводу «Краян». Місту нова мерія коштувала 185 млн грн.

26 февраля, 2019 20:47