Одесса
15 Co
USD

РФ планувала дестабілізувати ситуацію в Україні під час виборів (відео)

Російська Федерація за допомогою своїх людей в Україні готувала зрив виборів президента одразу після першого туру.

Напередодні Служба безпеки України затримала у Києві особу, яка начебто повинна була виконати спецзавдання. Чоловік — громадянин України та відомий на прізвисько Біла Балаклава.

«2019 рік — найоптимальніший з точки зору реалізації російськими спецслужбами сценарію щодо дестабілізації ситуації в нашій державі шляхом втручання у виборчий процес. Про це свідчать як риторика владно-політичної еліти Росії, так і відповідна упереджувальна інформація, яка здобувається СБУ та нашими партнерами», — заявив заступник голови СБУ Віктор Кононенко.

За інформацією СБУ, Біла Балаклава планував одразу після закриття виборчих дільниць 31 березня забезпечити захоплення адміністративних будівель, зокрема Верховної Ради. Пізніше чоловік мав організувати масові протести після першого туру виборів під приводом фальсифікацій. Дії начебто координував агент російських спецслужб Микола Дульський.

«Під час обшуку у нього вилучено готівку, які він не міг здобути, оскільки він безробітний. Зараз ми з’ясовуємо походження цих коштів, але те, що він координувався Дульським, те, що сайт, який він вів, координувався з РФ, ми знаємо чітко», — зазначив Віктор Кононенко.

Білій Балаклаві вже повідомили про підозру за статтями Кримінального кодексу, в яких йдеться про дії, що спрямовані на захоплення державної влади.

19 февраля, 2019 16:44