Одесса
14 Co
USD

Понад сто мільйонів гривень заборгували за аліменти в Одеському регіоні (відео)

Сто сімдесят мільйонів гривень заборгували за аліменти в Одеському регіоні.

У боротьбі з неплатниками Головне теруправління юстиції в Одеській області разом із Держслужбою зайнятості та Держслужбою з питань праці втілюють на практиці два меморандуми.

Їх підписали у Києві ще 21 січня. Фактично ці документи допомагають держвиконавцям у боротьбі зі злісними неплатниками аліментів. Наприклад, шляхом працевлаштування безробітних або використання їх на суспільно-корисних роботах.

«Механізм дуже простий. Виконавець складає протокол. Направляє його до суду. Суд приймає рішення: скільки годин буде відпрацьовувати боржник на суспільно корисних роботах», — прокоментував начальник Головного теруправління юстиції в Одеській області Руслан Сауляк.

Окрема категорія неплатників — ті, що отримують зарплату у конвертах, особливо моряки-підпрапорники та закордонні заробітчани.

«Цей напрямок вже перекритий минулого року. Перекритий тим питанням, що ми боржникам, у яких борг за більш ніж три місяці для дітей-інвалідів, для здорових — більш ніж чотири місяці, ми вносимо заборони на виїзд за кордон», — зазначив Руслан Сауляк.

11 февраля, 2019 22:20