Одесса
11 Co
USD

Подробиці робочого візиту Марини Порошенко до Одеси (відео)

Презентація проекту «Карта музейного знавця» в Одеському художньому музеї. Відкриття сенсорної та ресурсної кімнат в Маяківській загальноосвітній школі. Ці заходи, а також амбулаторію групової практики, відвідала Марія Порошенко під час свого робочого візиту.

Інна Білоус — автор проекту «Карта музейного знавця». Це захопливий квест по одеських музеях для дітей. Сам карту допомагали створити маленькі одесити. Проект «Карта музейного знавця» вдалося реалізувати завдяки підтримці Українського культурного фонду, який очолює Марина Порошенко.

Символічно, що саме вона під час презентації в Художньому музеї вручила грамоту «Юного музейного знавця» Софії Титаренко. Ця дівчинка лиже за два місяці встигла відвідати 11 музеїв Одеси та розв’язати складний квест.

Наступним пунктом робочого візиту Марини Порошенко до Одещини стали Маяки. У селищній загальноосвітній школі перша леді відкрила сенсорну та ресурсну кімнати. Ці класи місцева влада створила в рамках всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта — рівень свідомості нації».

Від освітян Марина Порошенко вирушила до маяківських медиків. Перша леді відвідала амбулаторію групової практики, де ознайомилась з роботою нового приймально-діагностичного відділення та розвитком телемедичного простору в Одеській області.

На думку Марини Порошенко, реформи освіти та медицини — ще один вагомий крок на шляху до високих європейських стандартів.

26 февраля, 2019 20:52