Одесса
14 Co
USD

Петро Порошенко відвідав Одещину (відео)

Відкрив дорогу Одеса — Рені, запланував повернути Україні конкурентоспроможність портової інфраструктури та престиж морської справи. Одещину відвідав президент України Петро Порошенко.

Перший пункт візиту президента — ділянка дороги Одеса — Рені. Окрім Петра Порошенка, на урочистостях присутні й керівники Одеської області. Фактично будівництво траси М-15 можна вважати завершеним: покриття здатне витримати 44 тонни.

Останні недопрацювання пообіцяли усунути до квітня. Під час відкриття траси міжнародного значення гарант поділився планами на майбутнє.

Наступний пункт візиту глави держави — місто Ізмаїл. Там Петро Порошенко зустрівся з місцевими мешканцями і керівниками різних портів України. Нашій країні планують повернути конкурентоспроможність портової інфраструктури та престиж морської справи — заявив президент.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів про результати вантажообігу в країні. В порту Южного планують поглибити акваторію до 19 метрів. Про це під час виступу заявив голова товариства «ТрансІнвестСервіс» Олег Кутателадзе.

Також під час робочої поїздки в Бессарабію Петро Порошенко заявив, що може дати українське громадянство новому очільнику АМПУ Райвісу Вецкагансу. Ізмаїлу ж планують повернути центр сертифікації моряків. Тому що нині ситуація така, що понад сім тисяч людей їздять за сертифікатами в Одесу.

13 февраля, 2019 17:00