На Одещині завершили підготовку перших патронатних вихователів (відео)

Тепло, любов і виховання дітям та родинам, які потрапили в складні життєві умови: на Одещині завершили підготовку перших патронатних вихователів.

П’ять родин вже готові опікати дітей, що переживають скрутні часи.

«Патронатный воспитатель у нас — это новая форма. Она отличается от других форм тем, что это как-бы замещение родительской опеки, но ребенок находится не постоянно, ребенок находится по 3–6 месяцев, до 3 месяцев. Если раньше ребенка изымали из семьи и везли его в учреждение, где он попадал в систему, то сейчас его везут в семью, в которой он будет находиться недолгое время, пока ему не подыщут семью или пока изменится ситуация в его биологической семье», — прокоментувала національний тренер патронатних вихователів Аріна Литвиненко.

«Ці родини отримали певні сертифікати від Червоного Хреста, відповідно вони мають навички первинної медичної допомоги, це на сьогодні важливо. Я сподіваюсь, що їхня робота буде дійсно ефективна, вони проявлять себе як найкращі і дійсно в кожному районі Одещини з’являться такі родини. На 2019 рік ми поставили собі таке завдання», — повідомив заступник голови Одеської ОДА Віталій Свічинський.

15 февраля, 2019 14:58