Одесса
12 Co
USD

Мати прикута до ліжка, а син роками не виходить із квартири: міська влада, соцслужби не реагують (відео)

Пам’ятаєте історію одеської сім’ї, де мати прикута до ліжка, а син роками не виходить зі своєї квартири? Ані міська влада, ані соціальні служби поки не реагують на цю ситуацію, мовляв — ніхто не страждає.

Сусіди розповідають: проблеми є, але до співмешканців вже звикли. Самі ж відлюдники зізнаються, допомоги потребують. У занедбаній квартирі, що в провулку Катаєва, проживає хвора 79-річна жінка разом з дорослим сином. Сусіди кажуть, ніхто не реагує та й вони вже звикли. Але ситуація й досі викликає жах.

Представники райадміністрації та міської влади коментувати на камеру відмовилися. Кажуть, що поки немає письмових звернень — діяти не можуть. А ось громадські діячі вважають інакше. Самітники визнають, що допомоги потребують. Але ніхто не хоче ними займатися.

Невеличка пенсія хворої матері — єдиний засіб до існування сім’ї. Через острах чоловіка виходити на вулицю вдома збирається сміття та інший непотріб. Санітарне становище й взагалі поведінка матері й сина — це ознака психічної недуги, кажуть спеціалісти.

Наразі на поклик людей відгукнулися лише волонтери, вони збираються вирішити проблему з харчуванням. Та й далі планують звертатися у соціальні служби.

13 февраля, 2019 16:51