Одесса
15 Co
USD

Чотирирічна Софія Філик з Одеси потребує термінового лікування (відео)

Зібрати понад мільйон гривень — чотирирічна Софія Філик потребує негайного лікування від лейкозу.

На звичайні препарати у дівчинки з’явилася алергія і, на думку спеціалістів, допомогти може лише один — «Ервіназа». Але ці ліки можна придбати лише за кордоном. Ціна — 170 тисяч гривень за ампулу, а потрібно таких шість.

Софія — найстарша дитина у родині Філик. Їй чотири з половиною роки. Дівчинка дуже любить малювати та співати. Зараз Софія почувається добре, але потребує серйозного лікування.

Навесні 2017 року дівчинці поставили діагноз «лейкоз». Її майже вилікували у Тернополі — хвороба пішла у ремісію. Але згодом повернулася знову. На медикаменти, якими лікували раніше, у Софії почалася алергія.

Спеціалісти порадили препарат «Ервіназа». В Україні цей препарат не зареєстрований. Його можна придбати за кордоном, але сума для батьків неосяжна — 170 тисяч гривень за одну ампулу. Таких потрібно шість.

Лікування мали б почати вже давно, але через брак коштів жодної ампули ще не придбали. Батьки Софії наразі ніде не працюють. Обом потрібно доглядати за малечею. Гроші можна відправити на картку: ПриватБанк 5168 7573 8564 3111, Філик Анжеліка.

26 февраля, 2019 17:11