Одесса
15 Co
USD

Близько 130 тисяч правоохоронців охоронятимуть безпеку на виборах 31 березня (відео)

Поліцейські готуються до роботи на виборах. Нині в областях уже створені штаби з нагляду за виборчим процесом та спеціальні слідчо-оперативні групи.

Крім того, правоохоронці регулярно проходять тактичні заняття: як на знання закону про вибори, так і на поведінку в різних ситуаціях. Додамо, що громадський порядок у день голосування в Україні забезпечуватимуть також прикордонники та Нацгвардія — загалом близько 130 тисяч.

«Буде направлено таку пам’ятку в області, для того щоб представники Нацполіції, які будуть в день виборів на дільницях, могли на ту чи іншу ситуацію реагувати належним чином», — повідомив радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко.

В МВС також закликають громадян скаржитися на злочини в разі підкупу. Номер: 102 або (044) 254–97–56 — з 1 березня він працюватиме цілодобово. Поки що дзвінки приймають з 8 ранку до 20 вечора.

«Територіальними органами Нацполіції на сьогодні зареєстровано 1 041 повідомлення, пов’язане з виборчим процесом. Здебільшого вони стосуються незаконної агітації — 730, підкупу виборців — 66, пошкодження майна — 13 та хуліганства — 12. Всього за вказаними фактами розпочато 38 кримінальних проваджень», — зазначив Іван Стойко.

Вибори президента відбудуться 31 березня 2019 року. Центральна виборча комісія зареєструвала 44 претендентів на цю посаду. Це рекорд за усі роки незалежності. У МВС заявляють, що багатьом кандидатам у президенти України вже надана охорона за їхніми зверненнями.

 

12 февраля, 2019 17:33