Одесса
7 Co
USD

Без гаражів і з ризиком руйнування: одесити проти новобудови (відео)

Скандальне будівництво біля Адміральського проспекту. Місцеві побоюються руйнування будинків та скаржаться на незаконне знесення гаражів.

На їхній погляд, забудовник порушує закон: замість нежитлового приміщення зводить багатоповерхівку, в межі якої потрапила і їхня прибудинкова територія. Останній відправляє людей у виконком. Який вигляд матиме ця новобудова, місцеві побачили на одному з сайтів продажу квартир.

Є і майбутній будинок, і територія поряд. За схемою, на місці гаражів — дитячий майданчик, парковка і зона для відпочинку. Найбільше людей лякає ризик руйнування домівок навкруги. Кажуть, це цілком ймовірно. Адже у 70-х роках тут будували девятиповерхівку і знайшли підземну течію.

За єдиним контактним номером, який вказано у відкритому реєстрі даних будівельної компанії, ніякої інформації 7 каналу надати не змогли. На будмайданчику з нашою знімальною групою розмовляти також не захотіли.

За словами місцевих, з ними забудовник спілкуватися не бажає. Нічого не кажуть і в райадміністрації. Люди сподіваються, що хоча б у виконкомі їх почують та заборонять будівництво багатоповерхівки.

11 февраля, 2019 16:50