Одесса
14 Co
USD

Американський військовий корабель «Дональд Кук» в Одесі (відео)

Журналістам провели екскурсію ракетним есмінцем ВМС США. Зокрема, показали оснащення корабля «Дональд Кук». Він обладнаний потужними вогневими комплексами, а також протиракетною системою та радарами.

За словами командира, есмінець — рекордсмен: він перехоплює ракети навіть на відстані 170 кілометрів.

«Корабель спроможний виконувати багаторівневі завдання, зокрема повний спектр морських операцій, а також підтримку наземних військ й протиракетну оборону. Наш екіпаж отримав підготовку за всіма спеціальностями, включно з навігацією, роботою з електронікою та стрільбою. І вони разом зібралися в команду для того, щоб виконувати поставленні завдання», — повідомив командир корабля «Дональд Кук» Метью Пауел.

Також на зустріч зі ЗМІ приїхав спеціальний представник Держдепартаменту США. Він заявив, що Україна завжди може розраховувати на допомогу Америки, і присутність есмінця — це наочний приклад.

«Його перебування тут є ознакою підтримки суверенітету цієї території та поваги до суверенітету України. І ця підтримка стосується не тільки безпеки України, її оборони, а також політичних прагнень як демократичної країни і підтримки її подальшого розвитку», — заявив спецільний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер.

Нагадаємо, ракетний есмінець ВМС США зайшов в Одеський порт для спільних навчань з Україною та Туреччиною. Це вже другий візит «Американця» за рік, цього разу він пробуде тут до 27 лютого включно.

26 февраля, 2019 17:32