Одесса
5 Co
USD

Засідання у справі нової мерії на «Краяні»: прокурор розповів суду про знайдене листування (відео)

Чергове засідання у справі «Краяну»: розглянули ще три томи матеріалів справи. Прокурор розповів суду про знайдене листування, в якому депутатам наказували, як голосувати.

«Відсутні були документи якраз під час засідання комісії, погоджувальної ради і безпосередньо засідання Одеської міської ради, під час розгляду вказаного питання. Тобто ми наводили ті фрази, які говорили, що документів чи матеріалів, які взагалі необхідно було б вивчити депутату для прийняття рішення, у них не було», — повідомив прокурор у справі «Краяну» Максим Кравченко.

Він також продемонстрував фото справжнього вигляду приміщень на момент оцінювання, перед створенням там нової мерії. А ще — надав дані з сайту держслужби Росії, які викликали багато питань у громадськості.

«Стверджувати про те, що відповідно до цих документів Труханов є громадянином Росії, я не можу тому, що ці документи були розміщені на відповідному сайті. Але, забігаючи трохи наперед, ми будемо надалі досліджувати ці матеріали, які надійшли стороні обвинувачення у порядку виконання міжнародно-правового доручення. І там ставилося питання, чи документувалася особа паспортом громадянина Російської Федерації», — зазначив Максим Кравченко.

Наступне засідання відбудеться вже завтра, 31 січня, о 10 годині. Суду залишається розглянути ще 25 томів матеріалів справи.

30 января, 2019 21:04