Одесса
14 Co
USD

Загиблий на будмайданчику біля дельфінарію працював лише півроку (відео)

Будівельник загинув на пляжі «Ланжерон». Тіло загиблого не забирали близько шести годин. Через це біля паркану будмайданчика почали збиратися активісти та преса.

Журналістів із камерами виштовхали за територію будівництва. Були чутні й постріли. Активісти штурмують ворота будівництва. Щойно їх разом із журналістами грубо витіснили за паркан. Охоронне агентство «Зевс» мов за командою без попередження спочатку силою виштовхало оператора 7 каналу.

«Слідом натовп чоловіків у чорній формі в балаклавах почав виштовхувати і мене. Між воротами мене затиснуло. Чоловік, який щойно випихав мого оператора, заважає і надалі проводити зйомку. По іншу сторону воріт охоронці виривають у мене мікрофон і викручують руку. Поліція не реагує», — розповіла кореспондент 7 каналу Христина Немченко.

Все почалося з нещасного випадку. В суботу по обіді будівельника привалило краном. З-під нього бездиханне тіло не діставали понад шість годин. Про це дізналися друзі і родичі загиблого.

На їхнє прохання вже ввечері біля будівництва зібрались активісти і журналісти. За словами очевидців, швидку допомогу, яка приїхала одразу ж після інциденту, не пропустили до місця події. Загиблому 32 роки.

В Одесі він жив і працював півроку. Приїхав з села Євгенівка Тарутинського району, неодружений, дітей не мав, середній брат в родині. Імовірно, що працював на будівництві нелегально.

В міськраді заявили, що Одеська ДАБІ повноважень для перевірок не має через найвищий клас наслідків — СЗ. Тіло загиблого вивезли з території будівництва пізно вночі. Обставини трагедії встановлюють правоохоронці.

За фактом пострілів відкрито кримінальне провадження за статтею «хуліганство». Стартовий пістолет, з якого стріляли, вилучили поліцейські. Особу стрільця встановили, він надав письмові пояснення.

14 января, 2019 16:27