Як розмитнити авто на іноземній реєстрації (відео)

Година часу, 65 тисяч гривень і розмитнення ваше.

З 25 листопада отримати українські номери дозволили власникам усіх авто на іноземній реєстрації, незалежно від віку транспортного засобу. За півтора місяця на Одеській митниці оформили більш ніж 700 машин.

Розмитнити авто з Європи можна у будь-якому місті. При цьому номерні знаки власник отримає саме тієї області, у якій проживає. Працюють сервісні центри щодня з 9 ранку до 9 вечора, наразі оформлюють до 10 авто на день. Та тут сподіваються, що ця цифра скоро збільшиться. Адже пільговий режим оподаткування закінчиться вже за місяць.

З 22 лютого платити за реєстрацію доведеться повну ставку акцизу, а це на 50 % дорожче. Аби розмитнити машину, йти до сервісного центру не обов’язково. Достатньо подати до митниці електронну митну декларацію та документи, які підтверджують право власності на авто. А ще: техпаспорт, документ про зняття транспортного засобу з реєстрації та рахунок-фактуру про вартість.

Тих, у кого руки до розмитнення авто найближчим часом не дійдуть, вже з 23 травня почнуть штрафувати. Сума покарання коливатиметься у діапазоні від 17 до 170 тисяч гривень, залежно від перевищення строків тимчасового ввезення.

15 января, 2019 21:40