Одесса
1 Co
USD

В Одеській міськраді підбили підсумки 31-ї сесії (відео)

Одеська теплоелектроцентраль перейде до комунальної власності, а центр Одеси, де ходить найбільше туристів, — відреконструюють.

Таке рішення ухвалили на черговій сесії Одеської міськради.

Депутати прийняли програму зі збереження історичного центру міста. За словами чиновників, в Одесі півтори тисячі пам’яток архітектури. З них близько 70 % потребують реставрації.

Тож впродовж трьох років (до 2021-го) планують навести порядок вздовж найпопулярніших туристичних маршрутів. Почнуть, ймовірно, в березні-квітні поточного року.

На сесії говорили і про Одеську теплоелектроцентраль. Підприємство перейде із державної власності в комунальну. Щодо роботи самої міськради, то депутати вирішили реорганізувати функції між департаментами.

За словами Олега Бриндака, інспекцію з благоустрою поділили на дві частини: благоустрій відійшов до департаменту міського господарства, а розкопки — до управління архітектури.

Прокоментували в міськраді і звільнення одного з віце-мерів. Нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація, що свою посаду залишив Олександр Котляр. Виявилося, що свій пост покинула Зінаїда Цвірінько. А от скандальне найочікуваніше питання щодо проекту рішення про одеське узбережжя не розглянули.

Його навіть не внесли до порядку денного. Бо ж напередодні Міністерство екології та природних ресурсів України відкликало погодження проекту землеустрою узбережжя.

30 января, 2019 18:52