Одесса
7 Co
USD

В Одесі відзначили День дітей-винахідників (відео)

Снігохід, пластилін, батут, нанотест для діагностування раку підшлункової на ранніх стадіях, мобільний акумулятор нового покоління та шрифт Брайля — усе це винаходи дітей.

В пам’ять про це щороку 17 січня відзначають День дітей-винахідників. В Одесі, за адресою вул. Чорноморського Козацтва, 16, вже рік працює особливий простір для втілення творчих задумів юних геніїв. Тут є різноманітні майстерні й талановиті викладачі.

«У нас на сегодняшний день можно заниматься в студии керамики, гончарить, лепить, можно работать со стеклом, мы работаем с витражными стеклами. Плетение проволокой — очень интересный проект, можно плести очень красивые, гениальные оправы для камней. Есть клуб геологии, ребята сами находят эти камни, потом создают для них оправы», — розповіла голова громадської організації «Творці Одеси» Оксана Вовченко.

Також є столярна майстерня, екологічний проект з перероблення пластику. Проводять майстер-класи з крою та шиття і багато інших. Найкращі проекти та винаходи, що зробили маленькі творці за весь рік, планують представити вже цієї неділі на першому дитячому креативному марафоні.

17 января, 2019 19:33